KW banner 

Aktualności

Zawiadomienie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Klubu na dzień 12 stycznia 2021 r.

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Zarząd Klubu Wysokogórskiego Kraków zwołuje po raz czwarty w tym roku Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu, które tym razem odbędzie się w formie zdalnej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Uchwała, komunikat oraz inne konieczne do przeprowadzenia Zebrania dokumenty i instrukcje znajdują się w załącznikach dołączonych do tego komunikatu.

Dodatkowo, Łukasz Dudek nagrał dla Was krótki film o tym, jak uczestniczyć w naszym Walnym przy pomocy panelu Klubowego i Webexa.

Link do filmu: https://drive.google.com/file/d/1EU8h3Jt1ZCe5G3bAHpjX6MRccG2V0Lod/view?usp=sharing

Wszystkich członków Klubu prosimy o uzupełnienie i zaktualizowanie swoich danych w panelu klubowym https://panel.kw.krakow.pl/

Koleżanki i Koledzy, którzy nie aktywowali jeszcze konta w panelu (nie wygenerowali sobie hasła) muszą go aktywować przed Walnym.

Zebranie odbędzie 12 stycznia 2021 r. o godz. 17: 30 w pierwszym terminie, a o godz. 18: 00 w drugim terminie.

W tym celu należy przesłać najpóźniej dzień przed Walnym swoje dane: adres e-mail, imię i nazwisko, nr leg. klubowej na e-mail Klubu - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W imieniu Zarządu KW Kraków

Tadeusz Kuchno

ODWOŁANIE NADZWYCZAJNEGO WALNEGO ZGROMADZENIA CZŁONKÓW KW KRAKÓW ZWOŁANEGO NA DZIEŃ 16 LISTOPADA 2020 R.

Zarząd KW Kraków w związku z dokonanym w dniu 16.10.2020 r. ogłoszeniem o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków KW na dzień 16.11.2020 roku na godzinę 17.30 ogłasza o odwołaniu Walnego Zgromadzenia.
Podstawą odwołania Walnego Zgromadzenia jest uchwała Zarządu z dnia 10.11.2020 r., która została podjęta po zapoznaniu się przez Zarząd z aktualnymi informacjami w sprawie rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz w związku z wprowadzeniem czerwonej strefy na terenie Polski i związanych z tym obostrzeń.

 

Zawiadomienie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Klubu w dniu 16 listopada 2020 r.

Szanowne Koleżanki i Koledzy
 
Zarząd Klubu Wysokogórskiego Kraków zwołuje trzecie w tym roku Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu w celu uzupełnienia składu władz Klubu w drodze wyborów, przegłosowania propozycji uchwały zgłoszonej przez Sekcję Narciarstwa Wysokogórskiego KW Kraków oraz przedyskutowania i głosowania uchwał dotyczących zmian w Statucie KW Kraków oraz dalszych prac nad nim, przedstawionych przez Komisję Statutową.

logo kw krakow

Czytaj więcej: Zawiadomienie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Klubu w dniu 16 listopada...

Zmarła Zofia Gerlach Kolasa

Niedawno dotarła do nas bardzo smutna wiadomość o śmierci naszej koleżanki Zofii Gerlach - Kolasa, która przeżywszy aktywnie 85 lat, odeszła za niebieską grań.

Zofia Gerlach Kolasa

Urodzona 19.04.1935 roku w Radomiu, w latach 1949 - 1953 uczęszczała do VI Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Krakowie, następnie podjeła 5 letnie studia dzienne na Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki na kierunku Pojazdy szynowe.

Jeszcze na studiach rozpoczęła swoją górską przygodę. Najpierw chodziła po Tatrach turystycznie, potem uprawiała ambitną turystyką wysokogórską, a następnie wspinaczkę.

Do Klubu aplikowała w grudniu 1958 r., a przyjęta została w marcu 1959 roku. Zapalona taterniczka, dobrze wspinająca się technicznie, na której koncie znalazło się mnóstwo pięknych tatrzańskich przejść. Po kilku latach w Klubie osiągnęła stopień instruktorski. Zawodowo pracownik Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej, Instytutu Inżynierii Cieplnej i Procesowej, dr inż. i długoletni adiunkt. Zmarła 03.06.2020 r. w Krakowie, została pochowana 12.06.2020 r. na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie. Pozostanie w naszej pamięci.