KW banner 

Składki

 

Składka członkowska za rok 2023 dla wynosi 150zł (ulga dla osób poniżej 26 r.ż. i emerytów).

Składka ulgowa w wysokości 100 zł przysługuje osobom, które nie ukończyły 26 roku życia lub ukończą go w roku 2023.
Składka ulgowa przysługuje również emerytom i rencistom, którzy pisemnie lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) zadeklarują ten fakt w sekretariacie Klubu.

Dla osób zapisujących się do klubu po 1 września składka członkowska wynosi 75 zł lub 50 zł (składka ulgowa).
Absolwenci kursów organizowanych przez KW Kraków oraz instruktorzy PZA zwolnieni są z pierwszej składki.
Wpisowe do klubu wynosi 50 zł.

Składki prosimy opłacać poprzez aplikację klubowąhttp://panel.kw.krakow.pl/klub/skladki, na stronie też można sprawdzić czy mamy aktualnie opłaconą składkę.

Każdy członek klubu z przypisanym numerem klubowym ma zaimportowany profil ze składkami w systemie.

Jeżeli nie wiesz jak się zalogować, spróbuj:
1. Wysłać przypomnienie o haśle poprzez stronę na e-mail, który podałeś podczas wysłania zgłoszenia do klubu: https://panel.kw.krakow.pl/users/password/new
2. Założyć sobie konto użytkownika, które zostanie połączone z profilem i składkami poprzez unikalny numer klubowy na stronie https://panel.kw.krakow.pl/zarejestruj
3. Jeżeli masz problem i powyższe opcje nie działają, napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli z jakiegoś powodu, chcesz zapłacić tradycyjnym przelewem to numer konta, kwotę i tytuł pobierz wybierając opcje w systemie "Przekaz przelew bankowy". Po zaksięgowaniu składka zostanie Ci automatycznie oznaczona jako opłacona.

Screenshot at Feb 20 12 35 48Screenshot at Feb 20 13 13 05


Termin opłacenia składki
1) Składkę za dany rok należy opłacić w terminie do końca stycznia danego roku - czyli za rok 2023 do końca stycznia roku 2023. 
2) Członkostwo ustaje na skutek skreślenia z listy członków uchwałą Zarządu z powodu nieopłacenia w terminie składki członkowskiej.

Osoby które na mocy uchwały Zarządu, zostały skreślone z listy członków KW Kraków z powodu zalegania z opłacaniem składek, mogą zgodnie ze statutem zwrócić się do Zarządu o uchylenie skreślenia. W tym celu prosimy zwrócić się do zarządu za pomocą poczty elektronicznej(Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), tradycyjnej lub osobiście do klubu. Zarząd rozpatrzy wniosek i określi warunki na jakich możliwe będzie przywrócenie członkostwa.

W większości przypadków wiąże się to z ponownym uiszczeniem wpisowego i składki członkowskiej za rok bieżący. 

Fundusz Berbeki - od wielu lat tradycją w śród członków Klubu jest, że podczas opłacania składek członkowskich przekazują Oni dodatkową sumę pieniadzy na Fundusz Berbeki. Osoby które chcą podtrzymać tą tradycję i wesprzeć fundusz, prosimy o dokonywanie wpłat na konto klubu z dopiskiem Fundusz Berbeki lub w sekretariacie Klubu (wpłata jest dobrowolna i jej wysokość zależy od hojności darczyńcy). Więcej informacji na temat Funduszu Berbeki znajdziecie tutaj.

NNW - wszyscy członkowie Klubu są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków do kwoty - 3000 zł (więcej).