Aktualności Sekcji Taternictwa Jaskiniowego

  • Kategoria: Aktualności STJ

Rusza kurs Taternictwa Jaskiniowego

Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne kursu Taternictwa Jaskiniowego! 

Później gdy już będziesz odbierać statuetkę Kolosa i udzielać wywiadów, albo opowiadać wnukom jak zaczęła się Twoja droga do wnętrza gór, to zawsze pierwsze zdanie będzie brzmiało tak: "to był wrześniowy wieczór, spotkaliśmy się w lokalu Klubu Wysokogórskiego Kraków...".
Przyjdź i pozwól tej historii dalej epicko się rozwinąć!

 

Plakat STJ

  • Kategoria: Aktualności STJ

Rusza kurs Taternictwa Jaskiniowego

Sekcja Taternictwa Jaskiniowego serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie informacyjne w klubie, dotyczące kursu Taternictwa Jaskiniowego.

Spotkanie odbędzie się 18 marca 2021 o godzinie 19:30 w siedzibie klubu.

Więcej informacji o kursie na stronie szkolenia.

plakat 18 marca

  • Kategoria: Aktualności STJ

70 lat działalności Sekcji Taternictwa Jaskiniowego KW Kraków

4 grotolazow 70lecieEkipa grotołazów wyprawy centralnej Klubu Wysokogórskiego podczas drugiego przejścia jaskini Dent de Crolles w Alpach francuskich, sierpień 1957 r. fot. Ryszard Gradziński

 

Drodzy Grotołazi, Członkowie i Przyjaciele Sekcji Taternictwa Jaskiniowego KW Kraków!

Zbliża się dla nas Jubileuszowy Rok działalności - 70-lecie Klubu Grotołazów – Sekcji Taternictwa Jaskiniowego KW Kraków. Pragniemy zaznaczyć tę okrągłą rocznicę uroczystością, która - mamy nadzieję, pozostawi wiele nowych, miłych wspomnień.

Przyjęcie odbędzie się w Krakowie w Domu Kolejarza (ul. św. Filipa 6) w sobotę 29 lutego 2020 roku i rozpocznie się o godzinie 18:00.
Koszt uczestnictwa wynosi 100 zł. 

W programie przewidziane są okolicznościowe przemówienia, pokazy zdjęć i filmów, wieczorny posiłek oraz towarzyskie spotkanie przy winie i muzyce. 

Zapisy do 5 lutego.

Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/STJ.KW.Krakow/

70 lat logo stj v3