KW banner 

Zawiadomienie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Klubu w dniu 16 listopada 2020 r.

Szanowne Koleżanki i Koledzy
 
Zarząd Klubu Wysokogórskiego Kraków zwołuje trzecie w tym roku Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu w celu uzupełnienia składu władz Klubu w drodze wyborów, przegłosowania propozycji uchwały zgłoszonej przez Sekcję Narciarstwa Wysokogórskiego KW Kraków oraz przedyskutowania i głosowania uchwał dotyczących zmian w Statucie KW Kraków oraz dalszych prac nad nim, przedstawionych przez Komisję Statutową.

logo kw krakow

 
Uchwała z porządkiem obrad i informacjami związanymi z Zebraniem oraz dodatkowe dokumenty znajdują się poniżej zawiadomienia.
 
Z uwagi na nowe zasady profilaktyki przeciw COVID-19, które wchodzą w życie 17.10.2020 r. informujemy, że jeżeli nie będzie możliwości przeprowadzenia Zebrania stacjonarnie Zebranie odbędzie się  on-line.
W chwili obecnej trwają prace nad formą przeprowadzenia zdalnego Zebrania. Szczegóły techniczne oraz instrukcje zostaną przedstawione z odpowiednim wyprzedzeniem, tak aby wszyscy mogli się do zebrania odpowiednio przygotować.
W związku z tym prosimy wszystkich członków Klubu korzystających z panelu klubowego o uzupełnienie i zaktualizowanie swoich adresów e-mail , natomiast Koleżanki i Kolegów, którzy nie korzystają z panelu, a chcą uczestniczyć w zebraniu on-line, o przesłanie do dnia 30 października 2020 r. swoich aktualnych adresów e-mail na skrzynkę Klubu - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W celu identyfikacji, do adresu e-mail prosimy dołączyć imię, nazwisko i nr leg. klubowej.
 
 
W imieniu Zarządu KW Kraków

Tadeusz Kuchno


Propozycja uchwały Walnego Zebrania Członków KW Kraków dot. kontynuowanie prac nad Statutem KW Kraków + facsimile