KW banner 

Trytool 2019 już w najbliższą niedzielę!

TT2019 logo tlo smallStęskniliście się za TryToolem? No to już co raz bliżej, już tuż, tuż! Po tym jak zmęczeni dopingiem w trakcie zawodów Mroźne Ostrza w Zimnym Dole wrócicie do domu, zregenerujcie siły i wracajcie do nas na drugi dzień na krakowski Zakrzówek. W niedzielę 3 lutego od 9.00 startujemy z piknikiem drytoolowym, odpalamy warsztaty i wykłady poświęcone szeroko pojętej tematyce wysokogórskiej.

Kacper Tekieli

     W trakcie bloku spotkań sponsorowanych, Zbyszek Marcinkiewicz ze sklepu Polarsport podzieli się z Wami wiedzą dotyczącą sprzętu lawinowego. Poznacie działanie detektorów i plecaków lawinowych. Kacper Tekieli doświadczony wspinacz wysokogórski, uczestnik programu „Polski Himalaizm Zimowy 2010-2015” i uczestnik dwóch wypraw na ośmiotysięczniki, przybliży temat bezpieczeństwa w górach wysokich. Wszyscy miłośnicy turystyki zimowej i wspinaczki zimowej w Tatrach na spotkaniu z Jankiem Kuczerą z HardRock poznają różne aspekty turystyki i wspinaczki zimowej w Tatrach.

Temat bezpieczeństwa będzie kontynuowany w trakcie praktycznych zajęć z udzielania pierwszej pomocy, które poprowadzą ratownicy z Grupy jurajskiej GOPR.

KuczeraDrytoolowe ABC – na wyznaczonych drogach w sektorze drytoolowym będzie mogli spróbować swoich sił i zmierzyć się z trudnościami pod czujnym okiem członków KW Kraków. Do Waszej dyspozycji będzie sprzęt Petzla, którego będziecie mogli używać na dowolnej liczbie podjętych prób wspinaczkowych. Zajęcia będą prowadzone przez cały dzień, koszt udziału to 40zł.  Każdy uczestnik drytoolowego ABC otrzyma w prezencie buffa z grafiką Mroźnych Ostrzy i TryTool’a.

 

 

 

mikolaj

Biwak zimowy – Mikołaj Pudo podzieli się swoim górskim doświadczeniem i opowie jak przetrwać mroźną noc w górach.

Odbędą się 2 bloki po 20 osób, cena 25zł lub 50zł w pakiecie z drytoolowym ABC.

 

 

 

 

 

kadziolka

Fotografia górska i sportowa – zajęcia teoretyczne i praktyczne w terenie poprowadzi Piotrek Kądziołka. Na te zajęcia obowiązkowo zabierz aparat fotograficzny.

Odbędą się 2 bloki po 15 osób, cena 25zł lub 50zł w pakiecie z drytoolowym ABC.

 

kurczych serwisSerwis narciarski zapraszamy ze swoim sprzętem ale jeśli macie dużą fantazję możecie przyjmować wiedzę na sucho.

Odbędą się 2 bloki po 15 osób, cena 25zł lub 50zł w pakiecie z drytoolowym ABC.

 

 

 

 

jarenioPraktyczne zajęcia z ostrzenia raków i dziabek poprowadzi Jarek 'Jarenio' Kruczek. Przyjdźcie ze swoim sprzętem, to nie są zajęcia teoretyczne.

Odbędą się 3 bloki po 15 osób, cena 25zł lub 50zł w pakiecie z drytoolowym ABC.

 

 

Przygotowaliśmy dla Was 10 pakietów premium za 100 zł każdy. W ramach pakietu premium macie możliwość skorzystania ze wszystkich warsztatów i nielimitowany dostęp do drytoolowego ABC.

TT final