KW banner 

Grupy dyskusyjne

Głównym medium wymiany informacji i komunikacji w KW Kraków, są grupy dyskusyjne Google.
Zapisanie się do którejkolwiek z nich powoduje, że będziecie informowani co się w ramach niej dzieje, jakie są ogranizowane wydarzenia i wyjazdy itp. 
Na grupach dyskusyjnych obowiązuje netykieta - zapoznajcie się proszę z nią, zanim zaczniecie aktywnie z nich korzystać. 

W naszym klubie działa pięć oficjalnych grup dyskusyjnych:
- Główna główna KWTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - na której poruszane są tematy ogólne dotyczące działalności klubowej.
Treść i historia grupy dostępna jest na stronie Grupy Głównej KW.

- Sekcji Wspinaczki WysokogórskiejTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., gdzie umawiamy się na wspinanie, organizujemy szkolenia, prelekcje i wyjazdy wspinaczkowe. 
Treść i historia grupy dostępna jest na stronie Grupy SWW.

- Sekcji Narciarstwa WysokogórskiegoTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., za pośrednictwem której organizujemy wyjazdy i treningi narciarskie, zawody itp. 
Treść i historia grupy dostępna jest na stronie Grupy SNW.

- Sekcji Taternictwa JaskiniowegoTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Treść i historia grupy dostępna jest na stronie Grupy STJ.

- Turystyki WysokogórskiejTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., której zadaniem jest organizacja wspólnych wyjazdów na bardziej ambitne cele górskie w Tatrach i innych górach, prowadzenie doszkalań itp. 
Treść i historia grupy dostępna jest na stronie Grupy STW.

 Dodatkowo działają grupy mniej formalne:
- Grupa Biegowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na której umawiamy się na wspólne bieganie po Krakowie (Błonia/Lasek Wolski), jak i po górach,
- Grupa Freney: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. związana z popołudniowym wspinaniem na krakowskim Freney'u, na niej umawiamy się na wspólne wspinanie  na tej ścianie.

Jest też wiele innych mniejszych grup, które związane są z organizacją cyklicznych imprez:
- Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego,
- Trytool,

czy też organizacja samych wydarzeń wewnątrz klubowych:
- grupa organizacyjna SWW,
- grupa organizacyjna Turystyki Wysokogórskiej. 

Jeżeli będziecie zainteresowani dołączeniem to którejkolwiek z grup - piszcie na poniższy adres. 

Jak zapisać się do grupy?
Najlepiej wysłać email z informacją o chęci przystąpienia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W jego treści należy podać imię, nazwisko i nr legitymacji klubowej.

Jak korzystać z grup dyskusyjnych?
W zależności od konfiguracji grupy i ustawień osobistych użytkownika można czytać posty i odpowiadać na nie przez stronę www, a także opcjonalnie przez pocztę e-mail.
Instrukcje dla użytkowników na stronie Google. 
Netykieta grup dyskusyjnych KW.