Logo

Trytool 2016 – odliczanie czas zacząć!

 Jeszcze niecałe 3 tygodnie dzielą nas od VI edycji Trytoola, ale już teraz możemy podzielić się z Wami tym, co przygotowaliśmy w tym roku. Jak zawsze będzie dużo wspinania, dużo wiedzy, zajęcia praktyczne a także atrakcje dla najmłodszych uczestników imprezy.

Jak co roku, będziemy chcieli przekazać Wam możliwie jak najwięcej wiedzy związanej z zimowym wspinaniem i zimową działalnością w górach w ogóle. Instruktorzy PZA oraz GOPR poprowadzą szereg warsztatów – będziecie mieli okazję dowiedzieć się więcej o sprzęcie używanym zimą, poprawnie skompletować apteczkę na zimowe wyjście w góry, co zabrać do jedzienia oraz jakie ubrania i akcesoria spakować z sobą do plecaka w razie nieoczekiwanego noclegu gdzieś daleko i wysoko. Oprócz tego – dowiecie się trochę o wspinaniu lodowym oraz o tym jak powinien wyglądać trening drytoolowy.

Będzie też dużo zajęć praktycznych – ćwiczenia z detektorami lawinowymi, warsztaty z pierwszej pomocy – oraz oczywiście kilka stanowisk z wędkami, gdzie każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił we wspinaniu z dziabami. Dla tych bardziej obytych z zimową odmianą wspinaczki – rozegrane zostaną towarzyskie zawody drytoolowe (więcej szczegółów wkrótce).  Oprócz tego – będziecie mogli przyjrzeć się Trytoolowi z góry, podczas zjazdu tyrolką założoną przez Akademickie Koło Przewodników Tatrzańskich.

Podczas Trytoola także najmłodsi nie będą się nudzić. Hej, młody odkrywco! Czy słyszałeś kiedyś o poszukiwaczach skarbów i przygód? Jeśli chcesz się sprawdzić, dowiedzieć czegoś nowego, tropić, szukać i lubisz być w ruchu – koniecznie dołącz do nas. Oto nadarza się okazja byś wziął udział w niezwykłej przygodzie! Ubierzcie ciepłe czapki i rękawice ­ wybierzemy się bowiem na poszukiwania po terenie Uroczyska Skałki Twardowskiego. Niezabraknie ruchu i wesołej zabawy. Na grę terenową zapraszamy dzieci w wieku szkolnym, młodsi niech zabiorą ze sobą pełnoletniego opiekuna.

Osoby chętne do zapisania się na warsztaty i zawody prozimy o wypełnienie stosownego formularza. Całość niezbędnych informacji znajdziecie na naszej stronie

Natomiast zainteresowanych grą terenową dla dzieci prosimy o kontakt do dnia 29.01 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Śledźcie uważnie naszą stronę i profil klubowy na fb!

Trytool 2016. Imprezę organizuje KW Kraków pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego. Sponsorem Głównym imprezy jest firma AMC, dystrybutor marki Petzl.

Michał Kajtoch / Paulina Szelerewicz-Gładysz

Klub Wysokogórski Kraków

logo kw krakow

 

 

 

 

 

 

 

 

Współorganizator i główny sponsor:petzl

 

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.